Корзина
191 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380978525741
+38 063 633 05 08
+380665506106
УкраинаДнепропетровская областьДнепрГорького 22
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет магазин "Goff"

Як вибрати зварену сітку для тварин і птахів

Як вибрати зварену сітку для тварин і птахів

Якщо фермеру необхідна клітка, то для її виробництва в більшості випадків використовують металеву сітку, яка виготовляється на заводах двох типів: 1. Зварна оцинкована сітка 2. Плетені сітка (рабиця) ...

При виготовленні клітин, ми розраховуємо на тривалу її експлуатацію, щоб домогтися необхідних результатів, ми рекомендуємо використовувати оцинковану металеву сітку. Це необхідно враховувати, при знаходженні конструкції на відкритому повітрі.

setka_dlya_kletok_proizvoditel
Клітка з оцинкованої сітки

При виготовленні клітин, ми розраховуємо на тривалу її експлуатацію, щоб домогтися необхідних результатів, ми рекомендуємо використовувати оцинковану металеву сітку. Це необхідно враховувати, при знаходженні конструкції на відкритому повітрі.

При виробництві зварної оцинкованої сітки, оцинкування відбувається після зварювання дроту. Оцинкування потрібна для того, щоб метал, не пошкодився в результаті атмосферних опадів, і їдких відходів від життєдіяльності тварин. При використанні сітки без оцинкованого покриття, через деякий час відбувається її руйнування.

Деталі. Зварна оцинкована сітка, виходить способом гарячого нанесення, на основний матеріал цинкового покриття

При необхідності виготовлення клітини для розведення і утримання птахів, рама клітини може бути виготовлена з дерева. Але при виготовленні клітини для кроликів, рекомендуємо не використовувати дерево при будівництві клітини. І не забуваємо, враховувати при виготовленні розмір осередку, і товщину прутів.

Увага! Осередки зварної оцинкованої сітки для клітинних конструкцій, можуть мати форму прямокутника або квадрата, з розміром осередків 2,5х2,5 або 2,5х5,0 см

При розведенні кроликів або перепелів, немає необхідності використання товстого дроту.

Яку сітку використовувати для сіток кроликів (відео)

Використання конструкцій з сітки

При розведенні пернатих, рекомендується використовувати сітку, щоб голова птахи не проходила в клітинку. Якщо немає можливості використовувати настільки дрібну сітку, можна використовувати сітку більшої осередки, щоб голова дорослої птиці проходила вільно, крім тіла.

Увага! При розведенні перепелів, рекомендується використання дрібно ячеистую зварену сітку. Яка має квадратні осередки 1х1см. В крайньому випадку використовувати сітку з розміром осередку 0,25х1,25см, при маленькому діаметрі дроту.
setka_dlya_krolikov
Сітка для кроликів

Якщо Ви розводите кроликів, то клітку для кроликів можна зробити з металевої сітки (цинкове покриття обов'язково!), На дерев'яній рамі. Але для кращого використання рекомендується використовувати повністю металеві клітки.

Якщо все ж клітина виготовлена ​​з дерев'яних планок, то підлогу в клітці може бути виготовлений з дерев'яних грат (але він не довговічний) або зварений металевої сітки. Двері можна виготовити теж, з сітки для кроликів, але можна використовувати і рабицю.

Є інший варіант виготовлення клітини для кроликів. Але потрібно запастися металевими прутами, куточками і зварювальним апаратом. Але в результаті Ви отримаєте клітку на довгий час. Сітка повинна бути використана зварна з цинковим покриттям.

Виготовлення каркасної клітини (відео)

Самостійне виготовлення конструкції.

При використанні в виготовленні клітини, зварної оцинкованої сітки, немає необхідності посилення статі конструкції. Так як при використанні зварної сітки, підлога стає досить міцним і жорстким, і мати необхідну міцність.

Для розведення курчат рекомендується використовувати для підлоги і стін клітини, вибирають металеву клітку товщиною близько 1,6 мм, і осередки прямокутної форми 2,5х2,5 см або 1,25х2,5 см.

Для розведення курчат рекомендується використовувати для підлоги і стін клітини, вибирають металеву клітку товщиною близько 1,6 мм, і осередки прямокутної форми 2,5х2,5 см або 1,25х2,5 см.
zvarna_sitka
Зварна сітка для клітини

Для того, щоб перепела або інші пернаті змогли спокійно просунути голову з боку поїлки і годівниці, рекомендуємо використовувати сітку з більш великими осередками.

Основний каркас сітки можна виготовити з дерев'яних брусків або зварити з металевих куточків.

Після необхідно виготовити решітку на підлогу. Для простоти, її можна виготовити з дерев'яних рейок, але така підлога швидко прийде в непридатність. Ми рекомендуємо використовувати зварену сітку з розміром осередку 1,25х2,5 см або 1,25х5,0 см. З товщиною дроту товщиною ні менше 2см

Зварна покрита цинком сітка - найкращий вибір для приготування клітин, вольєрів і т.д.
Гарантує вихованцям блискучий повітрообмін і освітленість клітин / вольєрів.
Стійка до негативному впливу азотних кислот в повітрі (від гною).
Чи не «боїться» сітка зварена для клітин корозії при впливі опадів, повітря, насиченого йодом та промисловими забрудненнями.
Просто піддається чищенню, мийці, власне що досить важливо для вірного утримання тварин. У клітці, зробленої з оцинкованої сітки, підтримувати чистоту - просто і просто!
Благополучно використовується покрита цинком сітка для клітин в різних областях сільського господарства і галузях промисловості