Корзина
193 отзыва
+380978525741
+38 063 633 05 08
+380665506106
УкраинаДнепропетровская областьДнепрГорького 22
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет магазин "Goff"

Брудопоглинаючи решітки

Система брудозахисних покриттів, брудозахисні алюмінієві решітки

Алюмінієві решітки використовують виключно для брудозахисту

Брудозахисні решітки перше, що зустрічає ваш відвідувач. Запропонувати Вам замість них інше, практично не можливо. Як кажуть, які двері, такий дім господаря. Використовуючи інщі системи брудозахисту, замість брудозахисної алюмінієвої решітки, Ви одразу відштовхуєте частину принципових людей, які можливо могли стати Вашими більшими клієнтами. Економія на дрібницях, не зробить вам диво, а навпаки. Зменьшится ефективність брудозахисної системи, Ви більше використовуватиме коштів на прибирання, такаж саме головне, є люди які дуже принципове відносятся к приміщенню куди вони входять.

Ми вам можем запропонувати брудозахисні системи на любий вкус на ціну, вибір за Вами.

Миталеві брудозахисні решітки бувають з різним наповнювачем, який само потрібен виключно Вам, наші робітники проконсультують, та запропонують наповнювач виключно для ваших потреб. Але не втішуйте себе, що використавши алюмієву решітку, більше нічого Вам не потрібно. Існує три етапи систем брудозахисту, решітка відноситься до першого та другого. Третій виключно для брудозахисного та влогозбираючого килима.

Всього існує чотири наповнювача для алюмінієвої решітки

Наповнювач Гума
Брудозахисна решітка з гумовим наповнювачем, використовуться для брудозахисту першого етапу очищення. Цей наповнювач дуже добре знімає великий бруд з взуття. Ми пропонуємо використовувати її з іншими наповнювачами.
Наповнювач Щітка
Наповнювач в алюмінієву решітку - Щітка, використовується при необхідності счищення крупного бруду с взуття. Волокна наповнювача проникають глибоко в підошву. Рекомендовано використовувати наповнювач щітку с іншими наповнювачами, для білошо ефекту дії.
Наповнювач скребок
Алюмінієва решітка з додатковим наповнювачем Скребок. Застосувається в місцях де є необхідність грубого счищення бруду. Брудозахисна решітка з таким наповнювачем, йде на пару з іншими наповнювачами.
Наповнювач Текстиль
Брудозахисна решітка з наповнювачем Текстиль. Її можливе використання замість брудозахисного килима. 

 

Алюміева брудозахисна решітка

Захист від бруду за допомогою брудозахисного покриття