Корзина
186 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380978525741
+38 063 633 05 08
+380665506106
УкраинаДнепропетровская областьДнепрГорького 22
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет магазин "Goff"

Современные системы ограждения секционного типа

Современные системы ограждения секционного типа

 

1 2

Сітка оцинкована зварна


Щоб відстояти приватну майно і землю домашніх і промислових компаній ставлять залізний паркан їх зварної сітки, який фірма пропонує клієнтам в широкому асортименті. Проводиться подібний паркан із зварних секцій з куточка з наповненням зварної сітки і виділяється надійністю і естетичною привабливістю. І це ще не все передумови, за якими наші паркани секційні з зварної сітки, стали відомими для огорожі земель як в умовах присадибних господарств, наприклад і в міських умовах.

  • Всі складові системи виробляються, виготовляються з оцинкованої дроту, діаметром від 2 до 6 мм, на яку наноситься шар полімерного покриття.
  • Ці паркани не вимагають фарбування, наприклад як вони покриваються полімерним покриттям будь-якого кольору, власне що ручається довготривалу використання вироби без якихось додаткових витрат.
  • Звичайні технології монтажу цих систем доступні будь-якому і забезпечують дуже максимально короткі терміни складання.
  • Недоступність додаткових гостро окантованих матеріалів в системи забезпечують беззастережну захищеність такого паркану.
  • На всі паркани зварні секційні вартість - адекватна, а термін гарантії - 10 років.