Кошик
217 відгуків
+380 (97) 852-57-41
+380 (63) 633-05-08
+380 (66) 550-61-06
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет магазин "Goff"

Чому Штучна Трава Найкраще Підходить для Вашого Спортивного Майданчика

Чому Штучна Трава Найкраще Підходить для Вашого Спортивного Майданчика

Чому штучна трава найкраще підходить для вашого спортивного майданчика

Це також може бути екологічно витратним, оскільки витрачається дорогоцінна вода, яку краще зберегти та використовувати в іншому місці. Зелене спортивне поле, що ідеально виглядає, може бути легко створене у вологому кліматі. А оскільки наше літо стає все спекотнішим і сухішим, стає тільки важчим.

Скептики можуть відмовитися від думки застелити поле синтетичною спортивною травою, але реальність така, що синтетичний газон набагато кращий за натуральну траву в багатьох вимірних аспектах. Ось лише п'ять способів, у яких штучний газон перевершує натуральну траву, допомагаючи гравцям краще грати та економлячи гроші та час власникам спортивних майданчиків.

 

Технічне обслуговування

Щотижнева стрижка? Ні. Прополки? Добриво, полив? Синтетична спортивна трава практично не вимагає постійного обслуговування – ви можете просто встановити її та забути про неї.

Якщо у вас зараз є спортивний майданчик з натуральним газоном, особливо якщо він використовується для таких видів спорту, як боулінг або гольф, що потребують ідеального покриття, то ви знаєте, що догляд за ним потребує часу. Як тільки одне завдання було виконано, з'являється інше, змушуючи вас і ваших співробітників постійно ганятися за своїм хвостом, просто намагаючись підтримувати її на прийнятному рівні (не кажучи вже про те, щоб виглядала ідеально).

А потім, кожні вихідні, вона ушкоджується в міру використання, і у результаті у вас з'являється цілий новий список завдань, які потрібно виконати, та проблем, які потрібно виправити. Синтетичний газон вирішує все це одним махом, залишаючи вам можливість зосередитись на розвитку свого клубу та розвитку свого бізнесу.

 

Поточні витрати

Оскільки немає обслуговування або поливу, поточні витрати на синтетичну спортивну траву також будуть практично нульовими. Якщо вам цікаво, скільки коштує установка синтетичного газону, подумайте, скільки грошей ви в даний час витрачаєте на технічне обслуговування натурального газону.

 

Час відновлення

Ваша трава щосили намагається прийти в норму день за днем? Можливо, на вашій грають щодня 24/7, і у вас ніколи не буде можливості повністю відновити натуральний газон. Після інтенсивного використання на вихідних натуральному газону дійсно потрібно кілька днів повного відновлення, щоб зберегти його у найкращому вигляді. Насправді деякі спортивні клуби можуть дозволити собі таку розкіш. Щоб оплачувати рахунки, вам потрібні замовлення протягом тижня, а не лише у вихідні. В результаті пошкоджений газон ніколи не виглядає якнайкраще, і на ньому не так легко грати, як має бути.

Зі штучним газоном таких проблем немає, його не потрібно відновлювати і практично неможливо пошкодити при звичайному використанні. Ви можете брати стільки бронювань, скільки хочете максимально ефективно використовувати поле і мати більше грошей без стресу, пов'язаного з постійним обслуговуванням.

 

Всепогодне використання

Ніякого потемніння під час спеки та посухи, ніякого бруду чи калюж після сильного дощу: штучний газон готовий до дії незалежно від погоди.

Натуральна трава змінюється в залежності від сезону і легко піддається впливу дощу та сонця. Ретельний догляд та підготовка до літа та зими можуть допомогти зберегти натуральний газон, незважаючи на умови, але погода завжди має значення.

Навіть доглянутий натуральний газон може швидко стати непридатним в екстремальних умовах, а штучний газон ніколи не псується.

 

Послідовність

Справжнє покриття не лише забезпечує чесну боротьбу між двома командами, а й захищає гравців (і спортивний клуб) від травм, які зазвичай трапляються на нерівній поверхні.

Якщо ваш газон вибоїстий, комкуватий або поганої якості, ви ризикуєте завдати шкоди своєму бізнесу. Команди відмовлятимуться від нерівномірного покриття… особливо якщо вони думають, що найважливішого переможного голу іншої сторони було досягнуто через грудку на вашій території.

Синтетичний газон робить матчі чесними, забезпечує прибуток для вас та допомагає всім залишатися в безпеці.

Чи готові ви перейти на синтетичну траву? Зв'яжіться з нашою дружньою експертною командою сьогодні, щоб отримати швидку безкоштовну консультацію.

Інші статті
Контакти
+380 (97) 852-57-41
0636330508Вся продукция
+380 (63) 633-05-08
Підлогові покриття / Сітка
+380 (66) 550-61-06
+380 (63) 987-50-95
+380 (98) 107-97-17
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет-магазин "Goff"
coloboc007
+380636330508+380978525741, ***+38063-633-05-08*** >> НАПОЛЬНЫЕ ПОКРЫТИЯ / СЕТКА<<+380636330508
Олег Данилович

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner