Кошик
220 відгуків
+380 (97) 852-57-41
+380 (63) 633-05-08
+380 (66) 550-61-06
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет магазин "Goff"

Як вибрати систему брудозахисту

Як вибрати систему брудозахисту

Проблема бруду, прибирання приміщень

Новий рисунок.јрд

Захист приміщень від наноситься бруду на взуття, зараз набула актуальності, чистий підлогу позитивно впливає на імідж компанії або організації, чистий підлогу офісу, магазину, торгового центру або Вашого будинку, запорука Вашого успіху. Будь-які підлогові покриття навіть найдорожчі підлогові покриття, безсилі, з брудом наноситься з взуттям Ваших співробітників або клієнтів. Без захисту підлогового покриття від бруду і сміття, підлогове покриття прослужить Вам не довго, так як воно піддається зносу більш швидкому, ніж підлогові покриття, які захищені від наноситься бруду, сміття і вологи. Брудозахисні системи дозволять Вам захистити Ваші підлогові покриття від пошкоджень.

Професійний і якісний підхід до очищення взуття від наноситься з вулиці бруду, піску і вологи, є важливою умовою європейських стандартів будівництва при проектуванні, і ремонті приміщень, призначених для великого потоку відвідувачів.

Є ряд переваг систем бруду і очищення взуття, одне з яких затримка бруду, піску і вологи в брудозахисних системах, не даючи розповсюджуватися всередині приміщень, і забезпечуючи чистий підлогу. Такий підхід забезпечить чистоту підлоги, і є прихованим помічником по прибиранню сміття і бруду, що наносяться з вулиці. Брудозахисні системи відмінно впишуться в дизайн будь-якого приміщення, і будуть підтримувати чистоту ваших підлогових покриттів всередині приміщень. При проектуванні будівлі, необхідно забезпечити підтримку чистоти приміщень від бруду, піску і вологи наносяться з вулиці на взутті відвідувачів.

Особливою перевагою такої системи очищення взуття вважається те, що бруд і волога затримуються при вході і не поширюються в приміщенні.

 

Триступенева система брудозахисту приміщення

Грязезащиту приміщень на вхід. Як визначити, які системи брудозахисту, на яку ступінь очищення потрібно використовувати? Необхідна умова пам'ятати, що брудозахисне покриття, буде ефективно виконувати свої функції тільки в тому разі, якщо йде, зробить з нього не менше 4-6 кроків. Для найбільш ефективної брудозахисту приміщень, рекомендується використання триступеневої системи брудозахисту.

Завдяки цьому, професійного і правильної побудови системи брудозахисту, дозволяє не тільки доповнити архітектурний дизайн будівлі, але і заощадити на прибиранні приміщення, зробити його чистішим, а отже, дозволяє приміщенню виглядати більш респектабельно.

Ефективна грязезащиту ― кращий спосіб захистити приміщення від вуличного бруду!


Перша ступінь очищення

Брудозахисні покриття для підлоги першого ступеня очищення приймають на себе перший удар: вони укладаються перед дверима на вулиці. Відповідно, такі брудозахисні (брудовідштовхуючі) покриття повинні добре переносити перепади температури (від -40 до +40С), не вбирати вологу і легко чиститися. На цьому етапі з взуття зчищається велика бруд і камінчики, в зимовий період – сніг.

Цим вимогам відповідають:

Вироби з текстилем застосовувати на першу ступінь очищення не рекомендується!.

 

Друга ступінь очищення

Брудозахисні покриття для підлоги другого ступеня, застосовуються в тамбурах або револьверних дверях. Завдання брудозахисних покриттів другого ступеня полягає в захисті приміщень від середніх і дрібних уламків бруду із взуття відвідувачів, які залишаються на підошві після першого ступеня очищення, а також частково зібрати вологу.

В якості другого ступеня очищення використовуються:

Найбільш ефективно заповнення брудозахисним покриттям всього тамбура. Якщо ж площа тамбура дуже велика, слід вибирати таку ширину покриття, щоб два йдуть назустріч один одному людини могли вільно розійтися, не виходячи за межі покриття. При цьому мінімальна ширина ― це ширина розчинених дверей плюс 20-40 см

 

Третя ступінь очищення

Брудозахисні покриття для підлоги третьої щаблі, використовуються для остаточного очищення і підсушування взуття відвідувачів. Вони укладаються у вестибюлях і на сходах, біля ліфтів, безпосередньо всередині приміщення.

До них відносяться:

Ці Брудозахисні чистячі вхідні килими захищають поверхи від бруду, заманюючи в пастку бруд і воду при контакті з поверхнею. 100%-я гумова підтримка забезпечує максимальну тривалість експлуатації, в той час як волокно очищає взуття від бруду і уламків. Кожен "гірський хребет" брудозахисного килимка укріплений з гумою, роблячи місце очищення досить зносостійкий, щоб мати можливість протистояти багатолюдних місцях. Гумова основа забезпечує стабільність і водне "провітрювання". Щетини очищають бруд і уламки від взуття. Бруд і вода будуть спіймані в пастку "гірськими хребтами" вхідного килимка.


Інші статті
Контакти
+380 (97) 852-57-41
0636330508Вся продукция
+380 (63) 633-05-08
Підлогові покриття / Сітка
+380 (66) 550-61-06
+380 (63) 987-50-95
+380 (98) 107-97-17
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет-магазин "Goff"
coloboc007
+380636330508+380978525741, ***+38063-633-05-08*** >> НАПОЛЬНЫЕ ПОКРЫТИЯ / СЕТКА<<+380636330508
Олег Данилович

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner