Кошик
217 відгуків
+380 (97) 852-57-41
+380 (63) 633-05-08
+380 (66) 550-61-06
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет магазин "Goff"

Скільки коштує штучна трава?

Скільки коштує штучна трава?

Скільки коштує штучна трава?

Щоб перейти до справи, ви можете розраховувати на 150-700 гривень за квадратний метр за постачання штучної трави та приблизно стільки ж за встановлення.

Нижче ми розглянемо всі різні нюанси штучної трави в Україні, щоб ви краще розуміли, скільки ви повинні платити, оскільки вищенаведене — це лише середнє значення. Однак спочатку нам потрібно пояснити штучну траву трохи докладніше, щоб у Вас була міцна основа для роботи.

 

Що таке штучна трава?

Терміни «штучна трава» і «синтетична трава» означають те саме. Іноді його просто називають газоном чи штучним синтетичним газоном.

Як би ви його не називали, це неорганічний матеріал, зроблений із комбінації нейлону, поліетилену та поліпропілену. Найчастіше він виготовляється в основному із суміші поліетилену та поліпропілену та є відносно стандартизованим з точки зору конструкційних матеріалів.

У той час як старі версії штучної трави зовсім не були схожі на справжню, нещодавні інновації допомогли революції в галузі, тому тепер важко визначити різницю тільки на вигляд. Якість штучної трави залежить від процесу виробництва. Деякі бренди розраховані на десятиліття, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд, тоді як інші прослужать лише п'ять років або близько того.

Спочатку потрібно точно визначити, що ви хочете купити на ринку, і знайти відповідного постачальника. Ви також повинні переконатися, що штучна трава встановлена ​​правильно. Витрати на встановлення та матеріали оплачуються окремо, хоча ви зможете знайти постачальників, які пропонують як постачання, так і установку за різними статтями.

 

Чинники, що впливають на вартість штучної трави в Україні

На ціну штучної трави впливає багато факторів. Тут потрібно враховувати дві статті витрат: вартість газону та вартість встановлення. Вартість самої штучної трави часто набагато дешевша, ніж вартість установки.

Чинники, що впливають на вартість штучної трави, включають:

 1. Висота ворсу – діапазон буде від 15 мм до 50 мм. Більш реалістично чекати від 20 мм до 35 мм для більшості ділянок. Це забезпечує гарне поєднання вартості та довговічності.
   
 2. Міцність. Міцність пов'язана з тим, наскільки добре він протистоїть руху людей газоном. Вона повинна зберігати свою форму та колір, навіть коли навколо ходить багато людей та домашніх тварин.
   
 3. Довговічність — тісно пов'язана із міцністю. Ви хочете очікувати, що ваша штучна трава прослужить щонайменше 15 років.
   
 4. Отражение УФ – штучна трава низької якості штучно відбиває сонячне світло і виглядає блискучою та пластичною. Штучна трава кращої якості буде відмінна від справжньої трави, коли на неї падає сонячне світло.
   
 5. Матеріал. Три основні матеріали: нейлон, поліетилен та поліпропілен. Це більш стандартизовано, тому це не є основним фактором.
   
 6. Солома — це додатковий коричневий шар, який робить штучну траву схожою на справжню. Майже всі якісні штучні трави мають цю особливість.
   
 7. Подложка. Деякі типи штучної трави мають два шари підкладки. Це допомагає траві повернутись у вихідне положення після того, як на неї настали.
   
 8. Заповнення — це допомагає захисному шару утримувати волокна трави у вертикальному положенні. Найбільш поширеними матеріалами є пісок та гумова крихта.
   
 9. Загальна площа поверхні — чим більше ви купуєте, тим дорожче це коштуватиме. Але ціна може бути знижена, якщо ви покриваєте велику площу.
   
 10. Підготовка. Ландшафт, ймовірно, вимагатиме деякої підготовчої роботи перед встановленням. Ділянка має бути рівною, хоча може бути похилою.

 

Як бачите, факторів, що впливають на вартість штучної трави в Україні, чимало! Більшість із них можна охарактеризувати одним словом: якість. Трава, яка виглядає краще, служить довше і витримує пішохідний рух, коштуватиме дорожче. На нього поширюється триваліша гарантія через вищу якість.

 

Типові витрати на штучну траву

Тепер, коли ми розуміємо, що таке штучна трава та фактори, що впливають на вартість, розглянемо середні ціни в Україні, щоб ви знали, скільки вам потрібно заплатити. Звичайно, ви можете імпортувати штучну траву із Китаю за ціною від 8 доларів за квадратний метр. Але гарантії якості практично не буде, можлива токсичність важких металів і не буде можливості забезпечити дотримання будь-якої гарантії (якщо вона взагалі буде надана). Крім того, вона не буде добре виглядати чи добре триматися.

 

Чи варто купувати штучну траву?

Безперечно, штучна трава коштує своїх грошей. Подумай про це. За газоном потрібно постійно доглядати. Це багато води та багато стрижки газону, не рахуючи вартості бензину та води для газонокосарки. Існує просте роздратування від необхідності витрачати кілька годин на місяць на догляд за ділянкою.

У вас також буде менше проблем зі шкідниками, які можуть проникнути в будинок, включаючи мурах та павуків, яких можна знайти у траві, але не так багато у штучній траві.

Штучна трава також може використовуватись не тільки для газону. Від неї можуть виграти галявини, дитячі майданчики, доріжки, басейни і навіть дахи. Її можна використовувати у багатьох областях, де звичайна трава не годиться.

 

Как я могу выбрать искусственную траву лучшего качества по хорошей цене?

Найкраще, якщо це можливо, подивитися і доторкнутися до самої трави. Є всілякі метрики та жаргонізми, але ніщо не зрівняється з тим, щоб стояти на самій траві. Ви навіть можете стати на нього босоніж, щоб відчути його м'якість. Ви помітите величезну різницю між різними видами штучної трави та дізнаєтесь, яка з них підходить саме вам.

Ви повинні мати можливість судити про відчуття і шукати себе під час огляду. Але більш відчутні предмети, на які варто звернути увагу, включають:

 • Гарантія не менше 5 років
 • Потенціал служити набагато довше, ніж гарантія (20 років та вище)
 • Ідеальна висота від 20 мм до 40 мм (може змінюватись в залежності від використання)
 • Стійкість до екстремальних температур (мороз та сонячне світло)
 • Нетоксичний (запитайте про гарантії якості у виробника)

 

Чи можу я знизити вартість штучної трави?

З точки зору ціни, штучна трава насправді цілком доступна порівняно з тим, що ви заощадите у довгостроковій перспективі. Можливо, ви зможете скоротити витрати, виконавши деякі підготовчі роботи самостійно. Земля має бути вирівняна та утрамбована, перш ніж на неї можна буде покласти траву. Якщо у вас є рівна бетонна поверхня, це також підійде.

Крім того, це справді не та область, де можна скоротити витрати. Ви вже багато економите, просто вибираючи штучну траву замість звичайної трави.

 

Чи небезпечна штучна трава для довкілля?

Насправді штучна трава корисна для довкілля. Більшість людей помилково вважають, що натуральні продукти завжди кращі. Але подумайте про кількість води, яку ви використовуватимете на своїй галявині, щоб вона виглядала зеленою та яскравою. Вода, можливо, є найціннішим товаром на планеті, і ви використовуєте досить багато її, щоб зробити свій газон зеленим, коли штучна трава робить те саме, не поглинаючи воду взагалі.

Ви також повинні враховувати безліч хімічних розчинів, які вам знадобляться для боротьби зі шкідниками та бур'янами, а також бензин, який потрібний вашій газонокосарці. Купівля натуральної трави, щоб допомогти довкіллю, а потім використання хімікатів для знищення частин цього навколишнього середовища може здатися досить суперечливим.

Штучна трава корисна для вашого гаманця, навколишнього середовища та вашого здоров'я. Пестициди та добрива, які ви б використовували у звичайній траві, містять токсини та важкі метали, які згодом потрапляють у ваш організм. Навпаки, високоякісна штучна трава перевіряється на відсутність забруднень.

 

Скільки коштує ремонт та обслуговування штучної трави?

Штучна трава не потребує витрат на технічне обслуговування.

Вона була розроблена для довговічності. Це один із найкращих аспектів штучної трави: вам не потрібно нічого робити!

Ризик невеликий навіть під час урагану (хоча, очевидно, завжди буде певний ризик у екстремальних умовах). На штучну траву вищої якості поширюється гарантія щонайменше п'ять років, але зазвичай вона прослужить набагато довше.

Якщо частина штучної трави пошкоджена, вам потрібно лише замінити її іншою частиною. Це може збільшити термін служби штучної трави, тому що ви можете легко замінити зношені ділянки. Ви можете найняти професійну службу або спробувати свої сили самостійно, хоча це пов'язано з певними ризиками.

 

Чи можу я встановити штучну траву самостійно?

Так. Це також набагато більше роботи, ніж ви можете очікувати, що вимагає ретельного вимірювання і значного рівня терпіння. Якщо ви вирішите продовжити інсталяцію, переконайтеся, що ви провели дослідження та вжили правильних запобіжних заходів. Це може легко стати одним із тих рішень, які коштуватимуть вам грошей, а не заощадять їх у довгостроковій перспективі.

 

Де я можу отримати штучну траву найвищої якості в Україні?

Ми пропонуємо понад 20 видів штучної трави найвищої якості в Україні, термін служби якої становить до 25 років. Вся наша трава підходить для домашніх тварин та дітей та не містить жодних забруднювачів.

Зателефонуйте прямо зараз, щоб отримати швидку та безкоштовну пропозицію по телефону  063 633 05 08 (Viber | Telegram)

Інші статті
Контакти
+380 (97) 852-57-41
0636330508Вся продукция
+380 (63) 633-05-08
Підлогові покриття / Сітка
+380 (66) 550-61-06
+380 (63) 987-50-95
+380 (98) 107-97-17
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет-магазин "Goff"
coloboc007
+380636330508+380978525741, ***+38063-633-05-08*** >> НАПОЛЬНЫЕ ПОКРЫТИЯ / СЕТКА<<+380636330508
Олег Данилович

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner