Кошик
221 відгук
+380 (97) 852-57-41
+380 (63) 633-05-08
+380 (66) 550-61-06
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет магазин "Goff"

Сітка зварна оцинкована

Оцинкована сітка для кліток

Типи металевої сітки

Якщо людині потрібна клітка, то для її виробництва у більшості випадків використовують металеву сітку, яка виготовляється на заводах двох типів:

1. Зварна оцинкована сітка
2. Плетена сітка (рабиця)

При виготовленні клітин, ми розраховуємо на тривалу її експлуатацію, щоб домогтися необхідних результатів, ми рекомендуємо використовувати металеву оцинковану сітку. Це необхідно враховувати, при знаходженні конструкції на відкритому повітрі.

Клітка з оцинкованої сітки

При виготовленні клітин, ми розраховуємо на її тривалу експлуатацію, щоб домогтися необхідних результатів, ми рекомендуємо використовувати металеву оцинковану сітку. Це необхідно враховувати, при знаходженні конструкції на відкритому повітрі.

При виробництві зварної оцинкованої сітки, оцинковка відбувається після зварювання дроту. Оцинковка потрібна для того, щоб метал не пошкодився в результаті атмосферних опадів, і їдких відходів від життєдіяльності тварин. При використанні сітки без оцинкованого покриття, через деякий час відбувається її руйнування. 

Деталі.  Зварна оцинкована сітка , виходить способом гарячого нанесення, на основний матеріал цинкового покриття

При необхідності виготовлення клітки для розведення та утримання птахів, рама клітини може бути виготовлена з дерева. Але при виготовленні клітки для кроликів, рекомендуємо не використовувати дерево при будівництві клітини. І не забуваємо, враховувати при виготовленні розмір комірки, і товщину прутів.  

Увага! Комірки зварної оцинкованої сітки для клітинних конструкцій, можуть мати форму прямокутника або квадрата, з розміром вічок 2,5х2,5 або 2,5х5,0 см

При розведенні кроликів або перепелів, немає необхідності використанні товстого дроту.

Яку сітку використовувати для сіток кроликів (відео)

Використання конструкцій з сітки

При розведенні пернатих, рекомендується використовувати сітку, щоб голова птахи не проходила в клітинку. Якщо немає можливості використовувати таку дрібну сітку, можна використовувати сітку більш великої комірки, щоб голова дорослої птиці проходила вільно, крім тіла.

Увага! При розведенні перепілок, рекомендується використання дрібно пористу зварну сітку. Яка має квадратні клітинки 1х1см. В крайньому випадку використовувати сітку з розміром чарунки 0,25х1,25см, при маленькому діаметрі дроту.
Сітка для кроликів

Якщо Ви розводьте кролів, то клітку для кроликів можна зробити з металевої сітки (цинкове покриття обов'язково!), на дерев'яній рамі. Але для кращого використання рекомендується використовувати повністю металеві клітки. 

Якщо все ж клітина виготовлена з дерев'яних планок, то підлога в клітці може бути виготовлений з дерев'яної решітки (але він не довговічний) або зварної металевої сітки. Двері можна виготовити теж, з сітки для кроликів, але можна використовувати і рабицю.

Є інший варіант виготовлення клітки для кроликів. Але потрібно запастися металевими прутами, куточками і зварювальним апаратом. Але в результаті Ви отримаєте клітку на довгий час.  Сітка повинна бути використана зварна з цинковим покриттям.

Виготовлення каркасної клітини (відео)

Самостійне виготовлення конструкції.

При використанні у виготовленні клітини, зварної оцинкованої сітки, немає необхідності посилення конструкції підлоги. Так як при використанні зварної сітки, підлога стає досить міцним і жорстким, і володіти необхідною міцністю. 

Для розведення курчат рекомендується використовувати для підлоги і стін клітини, вибирають металеву клітку товщиною близько 1,6 мм, і вічка прямокутної форми 2,5х2,5 см або 1,25х2,5 див.

Для розведення курчат рекомендується використовувати для підлоги і стін клітини, вибирають металеву клітку товщиною близько 1,6 мм, і вічка прямокутної форми 2,5х2,5 см або 1,25х2,5 див.
Зварна сітка для клітини

Для того, щоб перепела, чи інші пернаті змогли спокійно просунути голову з боку поїлки та годівниці, рекомендуємо використовувати сітку з більш великими осередками.

Основний каркас сітки можна виготовити з дерев'яних брусків або зварити з металевих куточків.

Після необхідно виготовити грати на підлогу. Для простоти,  її можна виготовити з дерев'яних рейок, але таку підлогу швидко прийде в непридатність. Ми рекомендуємо використовувати зварну сітку з розміром вічка 1,25х2,5 см  або 1,25х5,0 див. З товщиною дроту завтовшки не менше 2см 

Зварна покрита цинком сітка – найкращий вибір для приготування кліток, вольєрів тощо
Гарантує вихованцям блискучий повітрообмін і освітленість клітин/вольєрів.
Стійка до негарного впливу азотної кислот у повітрі (від гною).
Не «боїться» сітка зварна для клітин корозії при дії опадів, повітря, насиченого йодом та промисловими забрудненнями.
Просто піддається чищенню, миттю, власне що досить принципово для вірного утримання тварин. У клітинці, зробленої з покритою цинком сітки, підтримувати чистоту - просто і просто!
Благополучно використовується покрита цинком, сітка для кліток в різних галузях сільського господарства та областях індустрії:

Тваринництво. Більш нерідко застосовується зварна сітка з осередками маленького обсягу і має можливість бути як покритого цинком, наприклад і покрита шаром ПВХ.
Звірівництво. У подібний сітці величина комірки зобов'язаний бути, щоб звірок не мав можливість просунути голову крізь них. В цілому, вибір подібний сітки для огороджувальної системи знаходиться в залежності від ваги тварин, їх габаритів.
Птахівництво. Сітку для спорудження кліток для птахів знаходиться в залежності від такого, на якому рубежі становлення розташовується птах. Так, розмір осередків сітки, що застосовується для приготування клітинки для курчат, значимо виділяються від обсягів сітки для клітинки, в якій знаходяться зрілі птиці.
Рибництво. Для ведення такого вигляду господарства безсумнівно варто придбати залізну сітку для клітин покриті цинком, наприклад як вона заржавевает в аква місці, не змінює хім склад води і не чинить несприятливого впливу на рибу.
Застосовується сітка покрита цинком для клітин, а ще для приготування вольєрів для казенних і мисливських собак, для собачих притулків та розплідників.

Фільтри
Ціна
Довжина
Ширина
Країна виробник
Контакти
+380 (97) 852-57-41
0636330508Вся продукция
+380 (63) 633-05-08
Підлогові покриття / Сітка
+380 (66) 550-61-06
+380 (63) 987-50-95
+380 (98) 107-97-17
Горького 22, Дніпро, Україна
Интернет-магазин "Goff"
coloboc007
+380636330508+380978525741, ***+38063-633-05-08*** >> НАПОЛЬНЫЕ ПОКРЫТИЯ / СЕТКА<<+380636330508
Олег Данилович

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner